جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
برگزاري جشنواره و كنفرانس وب و موبايل با حضور صدها شركت داخلي

برگزاري جشنواره و كنفرانس وب و موبايل با حضور صدها شركت داخلي
Date:1393/11/27

تهران / واحد مركزي خبر / اقتصادي 1393/11/24
صدها شركت داخلي از 26 تا 27 بهمن در دانشگاه شهيد بهشتي تهران گردهم مي آيند تا ضمن ارائه جديدترين توليدات و برنامه هاي خود و تبادل اطلاعات ، در جريان آخرين يافته ها و پيشرفت هاي وب و موبايل قرار گيرند.
در اين جشنواره ؛ بنگاهها ، مراكز علمي و تحقيقاتي، كارشناسان و محقققان، استادان دانشگاه ها و مقامات دولتي،حضور خواهند داشت.
در جشنواره و كنفرانس بزرگ وب و موبايل ايران بيش از حدود 12 هزار سايت ايراني در 4 شاخه اصلي و 38 زير گروه حضور خواهند داشت.
امسال شركت كنندگان در جشنواره وب 50 درصد و تعداد شركت كنندگان در كنفرانس موبايل ايران 20 درصد نسبت به سال گذشته افزايش يافته است.
جشنواره و كنفرانس بزرگ وب و موبايل ايران را كانون كارآفريني ايران و با هدف تلاش براي تغيير فضاي كسب و كار اينترنتي و ترويج و تشويق اين فرهنگ، ايجاد شبكه هاي بومي فعالان، آموزش و افزايش ميزان و تنوع سرمايه در دست كارآفرينان برگزار مي كند.
در اين جشنواره، سايت هاي برتر به صورت آنلاين ، انتخاب و معرفي خواهد شد.
بخش هاي جشنواره وب امسال شامل؛ كسب و كارها ، اطلاع رساني، صنايع مرتبط و استاتاپ ها (شركت هاي اينترنتي با سابقه كمتر از 2 سال) است و ملاك هاي داوري اين سايتها شامل محتوا ، طراحي ديداري، كاركرد، تعامل كاربر با سايت و تجربه كلي استفاده كاربر از سايت تعريف شده است كه آخرين اطلاعات وب و تجارت آنلاين را در اختيار مخاطبان قرار مي دهد .
در بخش موبال نيز بيش از 1300 اپليكيشن فارسي حضور دارد.
در اين بخش ?989 اپليكيشن در پلتفرم اندرويد، 82 اپليكيشن در پلتفرم آي او اس و 37 اپليكيشن در پلتفرم ويندوزفون شركت دارد.
به گزارش ستاد برگزار كننده جشنواره ، صنعت نرم افزارهاي موبايل در ايران هنوز صنعت نوپايي است و با توجه به استعداد نرم افزار نويسان ايراني در زمينه وب اين انتظار مي رود كه اين صنعت نيز به مانند وب سايت هاي ايراني به سطح بالا و ميانگين جهاني برسد. زبان فارسي سومين زبان اينترنت در زمينه توليد محتوا در جهان است و سايت هاي ايراني هم در اين زمينه بسيار موفق عمل كرده اند اما سهم كسب و كارهاي ايراني در مقايسه با جهان، حتي كشورهاي مشابه و خاورميانه بسيار پايين است.
بسياري از كارشناسان بر اين نكته تاكيد دارند كه پتانسيل اقتصادهاي مبتني بر وب در ايران بسيار مطلوب است و كشورمان از نظر درصد رشد كارآفريني در اين حوزه مقام اول را به خود اختصاص داده است و برگزاري اين جشنواره مي تواند در توسعه اقتصاد محيط اينترنتي كشور اثار بسياري داشته باشد.

واحد مركزي خبر


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1420
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image