جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتربازديد تبليغاتي اوباما به نفع اپل تمام شد

دنياي موبايل و كامپيوتربازديد تبليغاتي اوباما به نفع اپل تمام شد
حضور باراك اوباما رييس جمهور آمريكا در دره سيليكون ولي به نفع اپل و سرويس پرداخت همراه آن موسوم به اپل پي تمام شد.
Date:1393/11/27

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از بلومبرگ، كاخ سفيد اعلام كرده كه خدمات پرداخت همراه شركت اپل از اين پس بر روي كارتهاي پرداخت فدرال و از جمله كارت‌هاي تامين اجتماعي و خدمات كهنه سربازان در دسترس وقابل استفاده خواهد بود.

پس از اين اين خدمات از طريق كارت هاي اعتباري صورت مي گرفت. اما بر اساس توافق اپل و دولت آمريكا از اين پس اپل پي بر روي سرويس پرداخت Direct Express و بسياري از سرويس هاي اعتباري دولتي قابل استفاده خواهد بود.

با توجه به اينكه از سرويس هاي مذكور براي انجام 87.4 ميليون نقل و انتقال مالي به ارزش 26.4 ميليارد دلار در سال استفاده مي شود، اين توافق سود سرشاري را براي اپل به ارمغان خواهد آورد.

سرويس اپل پي كه بر روي آيفون 6 و 6 پلاس در دسترس است پرداخت هزينه خريد كالا و دسترسي به خدمات با استفاده از گوشي و تبلت را ممكن مي كند.

قرار است امروز تيم كوك مدير عامل اپل در نشست امنيت سايبري خاصي كه با حضور باراك اوباما برگزار مي‌شود سخنراني كند. موضوع سخنان او حفظ حريم شخصي كاربران خواهد بود.

حضور اوباما در ميان سران شركت هاي بزرگ فناوري در شرايطي صورت مي گيرد كه روابط وي با آنان به علت جاسوسي هاي آژانس امنيت ملي آمريكا از كاربران و نقض امنيت و حريم شخصيشان و همين طور تلاش كاخ سفيد براي دسترسي به اطلاعات خصوصي افراد از اين طريق تيره شده است.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 972
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image