جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
براي اولين بار در ايران ايرانسل بسته نامحدود اينترنت همراه عرضه كرد

براي اولين بار در ايران ايرانسل بسته نامحدود اينترنت همراه عرضه كرد
Date:1393/11/18

براي اولين بار در ايران، ايرانسل اقدام به عرضه بسته‌هاي نامحدود اينترنت همراه كرد.

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، پس از ارائه بسته‌هاي افزايشي متنوع اينترنت همراه و استقبال مشتركين از اين بسته ها، ايرانسل با هدف افزايش سطح رضايت مشتركين، مديريت ترافيك و استفاده بهينه‌تر از اينترنت همراه، براي اولين بار در كشور بسته هاي نامحدود اينترنت همراه را به مدت محدود در اختيار مشتركين خود قرار داد.

براساس اين گزارش، بسته شبانه نامحدود اينترنت همراه ايرانسل با اعتبار زماني يك روزه با قيمت 3هزار تومان و بسته شبانه نامحدود هفتگي ايرانسل هم با قيمت 10هزار تومان از طريق كددستوري ويژه #5*555* در اختيار مشتركين سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل قرار گرفته است.

بدين ترتيب مشتركين اعتباري ايرانسل مي‌توانند بر اساس برآورد خود از نيازشان به اينترنت، مناسب‌ترين بسته را در دوره‌هاي روزانه و هفتگي شبانه انتخاب نموده و هزينه اينترنت همراه خود را تا حد چشمگيري كاهش دهند. بسته‌هاي نامحدود شبانه ايرانسل در بازه زماني ساعت 2 تا 8 صبح قابل استفاده هستند.

اطلاعات بيشتر در خصوص خدمات اينترنت همراه ايرانسل مبتني بر فناوري هاي EDGE، 3G و 4G و همچنين سبد متنوع بسته هاي اينترنت همراه كشور، از طريق وبسايت رسمي اين شركت به نشاني www.irancell.ir قابل مشاهده است.

ايستنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1376
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image