جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
سبدگردان‌هاي بورس و نرم افزار جديد

سبدگردان‌هاي بورس و نرم افزار جديد
Date:1391/5/10

نرم‌افزار سبدگرداني سبديار با فراهم كردن الزامات دستورالعمل تاسيس و فعاليت شركت‌هاي سبدگرداني به تائيد سازمان بورس رسيد و در محيط وب طراحي و توليد شد.

مهرداد رجبي مديرعامل شركت مبنا در اين رابطه گفت: اين نرم‌افزار بر اساس سال‌ها تجربه موفق عرضه نرم‌افزار ره‌آور نوين در بازار سرمايه ايران و بر پايه آخرين فن‌آوري‌هاي روز دنيا در محيط وب طراحي و توليد شده است.

وي ادامه داد: امكان ساخت و مديريت سبد دارايي مشتريان، مشاهده وضع و آخرين ارزش سبدها در هر لحظه از روز،مشاهده انواع گزارش‌هاي مديريتي، حسابداري يكپارچه،امكان ثبت خودكار اطلاعات معاملات انجام شده، ثبت و بايگاني اسناد مربوط به فعاليت سبدگرداني، تعيين سطوح دسترسي كاربران، انجام دقيق محاسبات و داشتن محيطي ساده و آسان از ويژگي‌هاي نرم‌افزار سبديار به شمار مي‌رود.

به گفته وي طراحي و توليد نرم‌افزار مديريت صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري از جمله صندوق‌هاي شاخصي، بادرآمد ثابت، زمين و ساختمان و همچنين عرضه نسخه اندرويد نرم‌افزار ره‌آورد نوين از ديگر برنامه‌هاي شركت مبنا اعلام بوده و علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيستر مي‌توانند به وب سايت www.sabadyar.ir مراجعه كنند.اطلاعات


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1242
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image