جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


ایمن نیوز در صفحات
تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
برداشت غيرمجاز از حساب بانكي از طريق اينترنت در اراك

برداشت غيرمجاز از حساب بانكي از طريق اينترنت در اراك
فردي كه با به دست آوردن اطلاعات حساب شهروندان اراكي اقدام به برداشت از حساب آنان مي‌كرد توسط پليس فتاي استان دستگير شد.
Date:1391/5/2

اراك - ايلنا: فردي كه با به دست آوردن اطلاعات حساب شهروندان اقدام به برداشت از حساب آنان مي‌كرد توسط پليس فتاي استان دستگير شد.

رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان در رابطه با اين خبر گفت: در پي شكايت فردي مبني بر برداشت از حساب بانكي وي از طريق اينترنت و رسيدگي به موضوع با بررسي افراد مشكوك سرانجام متهم شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ مصطفي نوروزي با اشاره به اظهارات شاكي و بررسي موارد احتمالي دست داشتن افراد مشكوك در اين سرقت گفت: بنا به اظهار شاكي برداشت از حساب درست پس از مراجعه فرزند شاكي براي ثبت نام به كافي نت به وقوع پيوسته بود. به همين دليل با بررسي اطلاعات حسابي متصدي كافي نت و ظن به وي فرد مزبور دستگير شد و با مواجهه با ادله به برداشت غيرمجاز از حساب بانكي شاكي از طريق اينترنت اقرار كرد.

سرهنگ نوروزي در رابطه با شيوه اين متهم گفت: بنا به اظهارات وي، زماني كه فرزند شاكي به كافي نت مراجعه كرده و اطلاعات حساب خود را به متصدي كافي نت ارائه مي كرده وي آن را يادداشت و در فرصت مناسب كل مبلغ را به ارزش 9 ميليون ريال به حساب خود منتقل كرده است.

رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان مركزي با هشدار به شيوه سارقان اينترنتي از شهروندان خواست موجودي حساب هاي بانكيشان را به خصوص حساب هاي عابر بانك را در فاصله زماني مناسب چك كرده و از ارائه اطلاعات مالي و بانكي خود از قبيل شماره حساب، شماره كارت اعتباري و... به سايت هاي متفرقه و مشكوك خودداري نمايند.

ايلنا


Rss Services Print  -(33 Body)  Visitor Count: 1489
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image