جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
سوني موبايل برنده چهار جايزه red dot براي طراحي محصول شد

سوني موبايل برنده چهار جايزه red dot براي طراحي محصول شد
Date:1391/4/28

ارتباطات همراه سوني ("سوني موبايل") امروز خبر دريافت چهار جايزه و يك تجليل در بخش طراحي محصول جوايز رد دات 2012 را اعلام كرد. هيات داوران متشكل از متخصصان بين‌المللي، محصولات شركت‌كننده را بر اساس معيارهاي كليدي شامل درجه نوآوري، ارگونومي، دوام و ملاحظات زيست‌محيطي ارزيابي نمودند. مراسم اهداي جوايز روز دوم جولاي در اِسِن آلمان برگزار گرديد.

به گزارش آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)، جيانا كيمبري، مدير طراحي محصول خلاق ارتباطات همراه سوني، گفت: "طراحي در قلب فلسفه توسعه محصول سوني موبايل جاي دارد و اين جوايز شاهدي بر كيفيت طراحي تلفن‌هاي هوشمند Xperia و لوازم جانبي هوشمند ما بوده و نشانگر تعهد ما به ارائه تجربه‌اي غني از تلفن هوشمند بدون فدا كردن عملكرد يا طراحي است."

برندگان جوايز

Xperia active، Xperia ion، هدست بي‌سيم و هوشمند pro و SmartDock براي Xperia ion در بخش طراحي محصول جوايز رد دات را دريافت كرده و Xperia ray نيز مورد تحسين قرار گرفت. تعداد جوايز دريافت شده نشانگر تعهد سوني به طراحي زيبا و سطح بالا در سبد محصولات خود مي‌باشد.

Xperia active صفحه‌ نمايشي زيبا و ضد خش را كه مي‌تواند حتي انگشتان خيس را رديابي كرده و در زير نور شديد آفتاب خوانا باقي بماند، ارائه مي‌نمايد. قاب محكم آلومينيومي صفحه نمايش را احاطه كرده و محافظت مي‌نمايد. به تعبير هيات داوران: "تمامي جزئيات به استحكام و كاربري فوق‌العاده رهنمون شده و در عين حال كيفيتي بالا را ارائه مي‌نمايند.
Xperia ion يك صفحه نمايش بزرگ كه جلوي دستگاه را كاملا پوشانده است را به رخ مي‌كشد. طراحي زيبا و در عين حال كارآي آن حس شناور بودن گوشي در دستان كاربر را القا مي‌نمايد. هيات داوران " تمايز بين صفحه نمايش مشكي و آلومونيوم پشتي كه شمايلي با كيفيت بالا و بهينه شده با مهارتي دقيق را خلق مي‌نمايد" را ستودند.
SmartDock براي Xperia ion يك پروفايل زاويه‌دار ايجاد مي‌كند كه قابليت نمايشي ارگونوميك را فراهم مي‌آورد. طراحي زيركانه و در عين حال با كيفيت بالاي آن بسياري از عملكردهاي آنرا شامل اتصال به موشواره، صفحه كليد، تلويزيون با وضوح بالا و ساير تجهيزات، برجسته مي‌سازد. SmartDock براي Xperia ion تحسين هيات داوران را به دليل "تلفيقي يكپارچه با تلفن هوشمند" برانگيخت.
طراحي ريزبينانه و ساده هدست استريوي بي‌سيم و هوشمند Pro طبيعتي ساده‌گرايانه داشته و براي طيف گسترده‌اي از مصرف‌كنندگان و در محيط‌هاي كاري متفاوت جذاب مي‌باشد.
شمايل پويا و باريك Xperia ray به خوبي در كف دست شما جا مي‌گيرد. وجوه آلومينيومي اين تلفن هوشمند مبتني بر آندرويد در عين اينكه حس دوام و كيفيت برتر را القا مي‌كند، موجب برانگيخته شدن تجربه بساوشي خوشايندي مي‌شود.
جايزه طراحي رد دات بزرگترين و برجسه‌ترين مسابقه طراحي است كه همه ساله بيش از 14000 شركت كننده از 70 كشور جهان دارد.

لينك ثابت || اضافه شده توسط آرش كريم بيگي|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلي || آرش كريم بيگي

براي عضويت در خبرنامه پيامكي ايستنا اينجا را كليك كنيد. براي عضوريت در خبرنامه روزانه ايميلي ايستنا؛ نشاني پست الكترونيكي خود را در فرم زير وارد نماييد. پس از آن به صورت خودكار ايميلي به نشاني شما ارسال ميشود، براي تكميل عضويت خود و تاييد صحت نشاني پست الكترونيك وارد شده، مي بايست بر روي لينكي كه در اين ايميل برايتان ارسال شده كليك نماييد. پس از آن پيامي مبني بر تكميل عضويت شما در خبرنامه روزانه ايميلي ايستنا نمايش داده ميشود.

ictna/BHwZen_US

ثبت نام

ايستنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1209
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image