جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دسترسي به اينترنت پرسرعت در منطقه آزاد چابهار

دسترسي به اينترنت پرسرعت در منطقه آزاد چابهار
تهران - سرپرست مديريت خدمات شهري سازمان منطقه آزاد چابهار از امكان دسترسي به اينترنت پرسرعت و تلفن اينترنتي در اين منطقه خبر داد و افزود: راه اندازي اين امكانات موجب تسهيل در كار توليد و صرفه جويي اقتصادي در سطح منطقه شده است.
Date:1391/4/5

به گزارش روز دوشنبه ايرنا از پايگاه خبري مناطق آزاد و ويژه اقتصادي،'محمدفلاح لاله زاري' افزود: برقراري اينترنت پرسرعت با همكاري شركت مخابرات سيستان و بلوچستان صورت گرفته و دسترسي به اينترنت پرسرعت و تلفن ايتنرنتي را در بخش هاي مسكوني، قطب صنعتي، تجاري و انبارها امكان پذير كرده است.

وي يادآور شد: تغييرات در زيرساخت ها، يكپارچه سازي شبكه سازمان، بهينه سازي سرويس ها، خدمات نرم افزاري و سخت افزاري و بهينه سازي امنيت شبكه، از ديگر اقدامات سازمان منطقه آزاد چابهار در اين زمينه بوده است.

مديريت خدمات شهري سازمان گفت: زمينه هاي لازم براي انجام عمليات فوق و توسعه سرويس ها و خدمات جديد در سطح منطقه فراهم مي شود.

سازمان منطقه آزاد چابهار از 9 بخش تشكيل شده و شامل مجتمع هاي تجاري و خدماتي، كارگاه هاي غيرآلاينده و انبارها، مسكوني، سايت دانشگاه بين المللي و خدمات، فضاي سبز جنگلي، روستاي تاريخي تيس، توريستي و گردشگري، پالايشگاه و صنايع سنگين، خدمات، تاسيسات و تجهيزات و آب شيرين كن است.

اقتصام** 1070**1561

انتهاي خبر / خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) / كد خبر 80199337

ايرنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1149
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image