جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛انجام بزرگترين تحقيق علمي بر روي كلمات عبور رايانه‌اي

دنياي موبايل و كامپيوتر؛انجام بزرگترين تحقيق علمي بر روي كلمات عبور رايانه‌اي
خبرگزاري فارس: جوزف بنئو محقق دانشگاه كمبريج با تجزيه و تحليل ميليون ها كلمه عبور در جهان بزرگترين تحقيق علمي را در اين مورد انجام داده است.
Date:1391/3/26

به گزارش فارس به نقل از اسلش گير، وي با جمع آوري و تجزيه و تحليل اطلاعات مربوط به بيش از 70 ميليون كاربر سايت ياهو به اين نتيجه رسيده كه عموم كاربران عادي و حرفه اي تنها كلمات عبور بسيار محدودي را انتخاب كرده و به كار مي برند.

تحقيقات وي از آن جهت دقيق است كه توانسته با مشاهده و بررسي كلمات عبور مختلف الگوها و روندهاي كاربران در زمينه استفاده از ميليون ها كلمه كاربري را استخراج كند.

اين محقق از استفاده گسترده كاربران از كلمات عبور ضعيف و محدود بودن تعداد كلمات عبور قوي و غيرقابل حدس زدن شگفت زده شده است. تنها موردي كه كاربران تلاش مي كنند از كلمات عبور ايمن تري استفاده كنند زماني است كه قصد دارند اطلاعات مالي يا اطلاعات مربوط به كارت هاي اعتباري خود را ذخيره سازي كنند.

نكته ديگر اين است كه استفاده از كلمات عبور ضعيف مختص كاربران انگليسي زبان نيست و كاربران ياهو از ديگر كشورها هم اهميت كافي به كلمات عبور مختلف نداده و كلمات قوي عبور را انتخاب نمي كنند.

انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1147
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image