جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
اريكسون: 85درصد جمعيت جهان تا 2017 از طريق موبايل اينترنت 3G خواهند داشت

اريكسون: 85درصد جمعيت جهان تا 2017 از طريق موبايل اينترنت 3G خواهند داشت
Date:1391/3/26

ماندانا سجادي - خبرآنلاين : امروزه بيش از 85 درصد از جمعيت جهان به موبايل‌هايي با قابليت‌هاي صوتي و نوشتاري دسترسي دارند. بر اساس گزارش جديدي از Ericsson تا 5 سال آينده، يعني تا سال 2017، همين ميزان از جمعيت جهان از طريق تلفن‌هاي همراهشان به اينترنت پرسرعت 3G دسترسي خواهند داشت!

در سال 2017، نه ميليارد اشتراك تلفن همراه در جهان وجود خواهد داشت. نيمي از جمعيت جهان اينترنت4G و 3 ميليار نفر اسمارت فون خواهند داشت.
اگر بخواهيم اين آمارها را با اعداد و ارقام امروز مقايسه كنيم، در حال حاضر 4.2 ميليارد مشترك تلفن همراه و 6.2 ميليارد اشتراك وجود دارد ( ممكن است برخي از كاربران بيش از يك اشتراك داشته باشند) و تا پايان سال 2011 تنها 700 ميليون در سرتاسر جهان اسمارت فون داشته اند.
داگلاس گيل استرپ معاون ارشد و رئيس بخش استراتژي Ericsson گفته است: امروزه مردم مي دانند كه پيش نياز استفاده از هر دستگاهي دسترسي به اينترنت است. و نتيجه اين طرز فكر افزايش تفاضا براي پهناي باند موبايل و بالا رفتن ترافيك انتقال داده هاست. كمپاني ها هم اين فرصت را مغتنم شمرده و افزايش سرعت انتقال داده‌ها از طريق ظرفيت هاي شبكه را هدف قرار داده‌اند تا دستيابي به اين امر را تسهيل كرده و براي كاربرانشان امكان تجربه بهتري از سرعت اينترنت را به ارمغان بياورند.
گزارش 27 صفحه اين كمپاني كه Traffic and Market Report نام دارد و آينده موبايل را در سرتاسر كرده خاكي پيش بيني كرده است. بر اساس اين پيش بيني‌ها از آنجايي كه تا 5 سال آينده ، براي بسياري از مردم جهان، موبايل تنها وسيله دستيابي به اينترنت خواهد بود، در پايان اين سال ترافيك اينترنت تلفن هاي همراه 15 برابر خواهد شد.
اين گزارش همچنين ميزان رشد اتصالات موبايل در مناطق مختلف جهان را هم بررسي كرده است. بر اين اساس تا سال 2012 ، چين با 39 ميليون مشترك جديد ، بيشتر از همه مناطق جهان اشتراك جديد اضافه كرده است. هند هم با 25 ميليون اشتراك جديد در رتبه بعدي قرار گرفته است.

لينك ثابت || اضافه شده توسط آرش كريم بيگي|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلي || آرش كريم بيگي

| More

براي عضويت در خبرنامه پيامكي ايستنا اينجا را كليك كنيد. براي عضوريت در خبرنامه روزانه ايميلي ايستنا؛ نشاني پست الكترونيكي خود را در فرم زير وارد نماييد. پس از آن به صورت خودكار ايميلي به نشاني شما ارسال ميشود، براي تكميل عضويت خود و تاييد صحت نشاني پست الكترونيك وارد شده، مي بايست بر روي لينكي كه در اين ايميل برايتان ارسال شده كليك نماييد. پس از آن پيامي مبني بر تكميل عضويت شما در خبرنامه روزانه ايميلي ايستنا نمايش داده ميشود.

ictna/BHwZen_US

ثبت نام

ايستنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1057
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image