جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تازه‌هاي وب و اينترنت؛حجم شكايات كار گوگل را به قرارداد با يك شركت حقوقي كشاند

تازه‌هاي وب و اينترنت؛حجم شكايات كار گوگل را به قرارداد با يك شركت حقوقي كشاند
خبرگزاري فارس: شكايات فزاينده از گوگل به علت انحصارطلبي تجاري و نقض حريم خصوصي كاربران اين شركت را در موقعيت شكننده اي قرار داده و آن را وادار كرده تا با يك موسسه بزرگ حقوقي قرارداد همكاري منعقد كند.
Date:1391/3/26

به گزارش فارس به نقل از پي سي مگ، گوگل با عقد قرارداد همكاري با Williams & Connolly LLP كه يك موسسه بزرگ حقوقي در واشنگتن است قصد دارد تا در درجه اول خود را از اتهامات متعددي كه از سوي كميسيون فدرال ارتباات آمريكا به جرم انحصارطلبي تجاري به آن وارد شده، رها شود.

از جمله مشتريان شناخته شده Williams & Connolly LLP مي توان به بيل كلينتون رييس جمهور اسبق آمريكا و آلن گرين اسپن رييس صندوق ذخيره فدرال ايالات متحده اشاره كرد.

گوگل در خارج از آمريكا هم با اتهامات مختلفي روبروست و از جمله كميسيون اروپا هم اين شركت را به انحصارطلبي تجاري متهم كرده است. اين كميسيون تا 2 جولاي يعني كمتر از يك ماه ديگر به گوگل فرصت داده تا عملكرد خود را اصلاح كند، در غير اين صورت با جريمه و محدوديت هايي براي فعاليت تجاري در خاك اروپا مواجه مي شود.

هنوز مشخص نيست آبا گوگل مي خواهد رسيدگي به همه پرونده هاي مهم حقوقي خود را به Williams & Connolly LLP واگذار كند يا خير.

انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 996
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image