جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛رقابت رايانه‌اي اپل و اينتل در نمايشگاه كامپيوتكس

دنياي موبايل و كامپيوتر؛رقابت رايانه‌اي اپل و اينتل در نمايشگاه كامپيوتكس
خبرگزاري فارس: دو شركت اينتل و اپل با عرضه رايانه‌هاي قابل حمل جديد در نمايشگاه كامپيوتكس تلاش دارند نظر مساعد مشتريان و علاقمندان به اين محصولات را به خود جلب كنند.
Date:1391/3/26

به گزارش فارس به نقل از فوربس، اينتل كه به تازگي تلاش كرده از عرضه صرف تراشه و پردازنده خودداري كرده و رايانه هاي قابل حمل عرضه كند، با تجهيز رايانه هاي سبك الترابوك به دنبال قبضه بازار است.

اين شركت در الترابوك هاي خود از پردازنده هاي باريك و كم مصرف 22 نانومتري استفاده كرده تا توجه كاربران را به خود جلب كند. بهره مندي از نمايشگرهاي لمسي از جمله ديگر ويژگي هاي الترابوك هاي اينتل است.

اما اپل هم مدل تازه اي از MacBook Air را در دسترس علاقمندان قرار داده كه فعلا در مرحله آزمايشي است و عرضه نسخه نهايي آن به زودي رخ نخواهد داد. يك رويكرد جديد كه از سوي اپل مورد توجه قرار گرفته اتكا به پردازنده هاي ARM است. اين شركت قصد دارد اين پردازنده ها را به طور گسترده ر گوشي هاي هوشمند جديد و همين طور رايانه هاي لوحي ساخت خود در آينده به خدمت بگيرد.

به هر حال نمونه هاي فعلي عرضه شده از محصولات هر دو شركت در نمايشگاه كامپيوتكس تايوان آزمايشي هستند و طراحي نسخه هاي نهايي آنها پس از دريافت بازخوردهاي عمومي صورت مي گيرد.

انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1040
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image