جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت در گفتگو با ايلنا: ظرفيت اينترنت بين‌الملل كشور از 32 به 500 گيگا بايت افزايش مي‌يابد

مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت در گفتگو با ايلنا: ظرفيت اينترنت بين‌الملل كشور از 32 به 500 گيگا بايت افزايش مي‌يابد
به منظور ترانزيت ارتباطات بين‌المللي از مسير شمال به جنوب ايران، قرار دادي در خرداد ماه سال گذشته منعقد شد كه با تكميل طرح‌ها، به زودي وارد مرحله اجرايي خواهد شد.
Date:1391/3/26

ايلنا: مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت گفت: تراتزيت ارتباطات بين‌الملل در سال 90 افزايش يافت. براين اساس توسعه ظرفيت اينترنت بين‌الملل كشورمان از 32 گيگا بايت به 500 گيگا بايت افزايش خواهد يافت.

محمود خسروي در گفتگو با خبرنگار ايلنا با اشاره به امضاي قرارداد ايجاد بزرگراه ارتباطي ايران- اروپا اظهار داشت: به منظور ترانزيت ارتباطات بين‌المللي از مسير شمال به جنوب ايران، قرار دادي در خرداد ماه سال گذشته منعقد شد كه با تكميل طرح‌ها، به زودي وارد مرحله اجرايي خواهد شد.

وي با اشاره به دستاوردهاي اين شركت در سال گذشته تصريح كرد: شبكه ملي اطلاعات در مجموع شامل 55 نقطه است ، اينترنت از طريق چهار نقطه (سوپر كر ) وارد كشور و سپس از طريق 51 مركز ديگر( كر) در شهرهاي اصلي كشور توزيع و به اپراتورها واگذار مي شود تا در نهايت اين ظرفيت ها را بين مشتريان و كاربران اينترنت توزيع كنند. براين اساس توسعه ظرفيت اينترنت بين‌الملل كشورمان از 32 گيگا بايت به 500 گيگا بايت افزايش خواهد يافت. اين پروژه با صرف هزينه‌اي بالغ بر يك هزار ميليارد ريال به بهره‌برداري مي‌رسد.

مدير عامل شركت زيرساخت در خصوص برنامه‌هاي آتي زيرساخت گفت: در نظر است پروژه گذر از شبكهTDM به IPدر برنامه 5 ساله اجرا و يك ميليون پورت سوئيچ جايگزين شود.

پايان پيام

ايلنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 896
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image