جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
باز هم وعده بهبود كيفيت اينترنت !

باز هم وعده بهبود كيفيت اينترنت !
معاون وزير ارتباطات، اعلام جدايي اينترنت از اينترانت را داد.
Date:1391/2/13

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران كيفيت نامطلوب اينترنت و آمدن شبكه ملي اطلاعات و مسائل حاشيه اي آن از مواردي است كه مي توان گفت ذهن كمتر كسي را اين روزها درگير خود نكند.
با اينكه هر چند وقت يك بار و با فاصله هاي زماني كوتاه خبرهايي مبني بر بهبود كيفيت اينترنت منتشر مي شود ولي در واقعيت بهبودي حاصل نشده است و اما اين بار هم اتفاقي جديد نويد بهبود كيفيت اينترنت را مي دهد.
براساس بخشنامه كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و شركت مخابرات دارندگان پروانه انتقال خدمات انتقال داده، خدمات انتقال ماهواره اي دارندگان پروانه وايمكس ، پروانه توزيع اينترنت، تمامي دستگاههاي دولتي داراي ميزباني وب و شركت هاي ارائه دهنده خدمات ميزباني خصوصي موظف به تفكيك ترافيك اينترنت از اينترانت شدند كه بنا بر صحبت هاي حكيمه جوادي اين اقدام مهم در حال انجام است .
وي گفت: عملياتي شدن اين پروژه علاوه بر بهبود كيفيت شبكه هزينه ها را هم براي مشتركان كاهش مي دهد به اين صورت كه كساني كه نياز به اطلاعات داخلي دارند از اينترانت و كساني كه نياز به اطلاعات خارجي دارند از اينترنت استفاده مي كنند و قيمت ها نيز بايد بر همين اساس محاسبه شود.
وي همچنين گفت: برخي از شركتهايPOP به صورت آزمايشي اين طرح را اجرا كرده اند./ل

باشگاه خبرنگاران جوان


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1198
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image