جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
در هر دقيقه در اينترنت چه رخ مي‌دهد؟

در هر دقيقه در اينترنت چه رخ مي‌دهد؟
Date:1391/2/2

پايگاه خبري تحليلي انتخاب (Entekhab.ir) :

سيتنا:به‌عنوان يك كاربر معمول اينترنت ممكن است در روز، كارهايي را نظير ارسال ايميل به ديگران، گفتگو در برنامه‌هاي مسنجر، ارسال نظر در سايت‌ها و وبلاگ‌ها و خريدهاي آنلاين را انجام دهيد و يا نهايتا اگر بتوانيد، به ديدن و شنيدن ويديوها و موزيك‌هاي آنلاين بپردازيد. اما به جز خودتان، آيا تا به‌حال به اين موضوع فكر كرده‌ايد كه در هر دقيقه از زماني كه در اينترنت سپري مي‌كنيد، جه اتفاقات ديگري در حال رخ دادن است؟

تا كنون اينفوگرافيك‌هاي مختلفي در خصوص اتفافات در حال رخداد در اينترنت طي بازي‌هاي ساعتي و روزانه منتشر شده است. يكي از جديدترين اينفوگرافيك‌هاي مربوط به اين موضوع را روز گذشته، شركت اينتل در صفحه گوگل پلاس خود منتشر كرده است كه اطلاعات بسيار جالبي دارد.

طبق اطلاعات موجود در اين اينفوگرافيك، در هر دقيقه 20 نفر قرباني حملات فيشينگ مي‌شوند، 135 نفر گرفتار شبكه‌هاي بات‌نت مي‌گردند، 47.000 اپليكيشن دانلود مي‌شود، 204 ميليون ايميل ارسال مي‌گردد، 6 مقاله جديد در ويكي‌پديا به‌ثبت مي‌رسد، 1.300 نفر به كاربران موبايل اضافه مي‌شوند، آمازون 83 هزار دلار كالا به‌فروش مي‌رساند، 100 اكانت جديد در لينك‌دين و 320 اكانت در توييتر ساخته مي‌شود، 100.000 توييت در توييتر ارسال مي‌گردد، 277.000 لاگين در فيسبوك به‌ثبت مي‌رسد، 61.000 ساعت موزيك در پاندورا شنيده مي‌شود، 20 ميليون عكس در فليكر ديده و 3000 عكس جديد ارسال مي‌شود، 2 ميليون جستجو در گوگل انجام مي‌گيرد و نهايتا، 1.3 ميليون ويديو در يوتيوب مشاهده و 30 ساعت ويديو نيز در آن آپلود مي‌گردد.

لازم به تكرار است كه همه اين اتفاقات تنها در يك دقيقه رخ مي‌دهند و همه اين آمار نشان‌دهنده سرعت سرسام‌آور تكنولوژي‌هاي رو به رشد موجود در اينترنت و وابستگي كاربران امروزي به آنان است.

شما در يك دقيقه از زماني كه در اينترنت سپري مي‌كنيد چه كارهايي را انجام مي‌دهيد؟

انتخاب


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1143
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image