جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تخلف مخابرات در افزايش تعرفه تلفن ثابت به موبايل اعلام شد

تخلف مخابرات در افزايش تعرفه تلفن ثابت به موبايل اعلام شد
Date:1391/2/2

- فارس- در حالي كه مدير عامل شركت مخابرات از افزايش نرخ مكالمه ثابت به همراه در برخي مناطق در راستاي اجراي هم كدي استاني خبر داده، معاون رگولاتوري مي‌گويد: مصوبه هم كدي به هيچ عنوان تعرفه ثابت به همراه را شامل نمي‌شود.
مديرعامل شركت مخابرات ايران به تازگي از تغيير نرخ مكالمه تلفن ثابت به شماره‌هاي همراه اول در برخي مناطق خاص خبر داده است.
صابر فيضي اين اقدام را در راستاي اجراي طرح يكسان سازي كدهاي استاني خوانده و گفته است: در مناطقي از كشور كه بنا بوده در راستاي هم كدي تعرفه هاي تماس با موبايل هم تغيير يابد اطلاع رساني صورت گرفته است.
در اين رابطه لطف الله سبوحي اظهار داشت: مصوبه هم كدي تنها در خصوص افزايش تعرفه تلفن ثابت به ثابت بوده است و به هيچ عنوان تعرفه ثابت به همراه را شامل نمي‌شود.
معاون صدور پروانه و بررسي‌هاي فني و اقتصادي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در پاسخ به اين سوال كه در اين مصوبه نرخ پالس افزايش نيافته است، تاكيد كرد: در مصوبه هم كدي به هيچ عنوان نرخ پالس افزايش نيافته، بلكه تعرفه هر دقيقه مكالمه ثابت به ثابت افزايش يافته است.
وي در پاسخ به اين سوال كه به تازگي شركت مخابرات رويه اي ديگر را در پيش گرفته است، گفت: مخابرات مجاز به انجام اين كار نيست و اين مورد از مواردي است كه به هيچ عنوان قابل چشم‌پوشي نخواهد بود.
سبوحي در خصوص تعرفه‌هاي فعلي تماس از تلفن ثابت به همراه مخابرات و ايرانسل توضيح داد: از گذشته تعرفه تلفن ثابت به همراه 44.7 ريال، معادل 10 پالس بوده است؛ اين تعرفه در خارج از زون 76 تومان است و اعتباري 50 درصد از اين تعرفه بالاتر است.
معاون رگولاتوري افزود: همچنين از تلفن ثابت به همراه ايرانسل 62.5 تومان است.
وي تاكيد كرد: به غير از اين تعرفه‌ها، اگر مخابرات تعرفه‌ ديگري براي مشتركان منظور كند، تخلف است و اين موضوع روشن است.

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 945
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image