جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
باجه اينترنت همگاني چيست؟

باجه اينترنت همگاني چيست؟
Date:1391/2/2

باجه اينترنت همگاني امكان ارتباط تلفني (مانند تلفن‌هاي همگاني) و اينترنت پرسرعت را براي كاربر فراهم مي‌كنند.
به گزارش ايسنا، باجه اينترنتي چندرسانه‌اي در مكان‌هاي عمومي مختلف نظير فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ترمينال‌هاي مسافربري، ايستگاه‌هاي مترو، بانكها، سالن‌هاي انتظار تئاتر و سينما، محوطه ورودي ادارات و نهادهاي دولتي و ساير نقاط به صلاحديد ارائه‌كننده سرويس مورد استفاده قرار مي‌گيرند.هزينه تماس تلفني بايد مانند تلفن‌هاي همگاني محاسبه و كسر شود، هزينه تماس با اينترنت با توجه به سرعت ارتباط بصورت زماني و يا حجمي محاسبه شده و جداگانه از مبلغ اعتبار كارت كسر مي‌شود.
امكان استفاده از USB، هدفون، ميكروفون و نمايش تبليغات در اين باجه وجود دارد و براي استفاده از دوربين و عكس گرفتن با آن، بايد هزينه هر عكس جداگانه از مبلغ اعتبار كارت كسر شود.با توجه به ماهيت و نوع دستگاه، متون و عكسها بايد بصورت رنگي و يا سياه و سفيد چاپ شود و هزينه آن طبق تعرفه از مبلغ اعتبار كارت كسر گردد.
باجه اينترنت همگاني بايد امكان استفاده از پروتكل‌هاي دسترسي به اينترنت (HTTP)، ارسال و دريافت فايل‌ها (FTP) و ارسال پست الكترونيكي (SMTP) را براي كاربر فراهم كنند.
باجه اينترنت همگاني يا دستگاه مولتي‌مديا، قابليت ارتباط همزمان تلفن و اينترنت پرسرعت با استفاده از كارت اعتباري تلفن همگاني را در اختيار عموم قرار مي‌دهد. اين باجه‌ها به صورت سرپوشيده (Indoor) قابليت نصب و كاربرد دارند.

ارسال نظر

ابتكار


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1077
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image