جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
فناوري جديد عكاسي نوكيا به پلتفورم ويندوز فون مي‌آيد

فناوري جديد عكاسي نوكيا به پلتفورم ويندوز فون مي‌آيد
تكنولوژي Pure View شركت نوكيا كه دوربيني 41 مگاپيكسلي را به صحنه نمايش آورده به پلتفورم ويندوز فون افزوده مي‌شود.
Date:1391/1/2

هموطن آنلاين _ تكنولوژي Pure View شركت نوكيا كه دوربيني 41 مگاپيكسلي را به صحنه نمايش آورده به پلتفورم ويندوز فون افزوده مي‌شود.
در نمايشگاه موبايل بارسلون، دنيا ناظر معرفي قدرتمندترين دوربين تلفن‌هاي همراه توسط نوكيا بود كه دوربيني 41 مگاپيكسلي را در دستگاهي به ضخامت 18 ميلي‌متر و 0.7 اينچ گنجانده بود.
درحالي كه بسياري از طرفداران مجذوب اين ويژگي جديد و تاثيرگذار بودند، بسياري از مشتاقان از اينكه 808 PureView با نسخه بروزرساني شده سيستم‌عامل قديمي نوكيا، Symbian Belle كار مي‌كند ابراز نارضايتي كردند.
نوكيا در جواب به اين اعتراض، اعلام كرده است كه قصد دارد در آينده ويژگي‌هاي دوربين جديد خود را بر روي سيستم‌عامل مشهور ويندوز فون عرضه كند.
قائم مقام اجرايي نوكيا گفته كه به تدريج تكنولوژي پيورويو با مدل‌هاي لومياي اين شركت منطبق مي‌شوند كه در حال حاضر با سيستم‌عامل‌هاي ويندوز فون كار مي‌كنند.
جو هارلو زمان دقيقي براي اين رويداد مشخص نكرده است.
انتقال از Nokia Belle به ويندوز فون گوشي‌هاي لوميا را جذاب‌تر از وضعيت كنوني آنها خواهد كرد. اين يك رويداد، اقدامي هوشمندانه و منطقي از جانب نوكيا است كه مي‌بايست براي رقابت با حريفاني مانند اچ‌تي‌سي، تمامي دستگاه‌هاي خود را متناسب با ويندوز فون طراحي كند.

هموطن سلام


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1149
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image