جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
آمريكايي‌ها نگران بي‌توجهي بزرگان اينترنت به حريم شخصي

آمريكايي‌ها نگران بي‌توجهي بزرگان اينترنت به حريم شخصي
بر اساس بررسي كه به تازگي در آمريكا انجام شده، اگر چه تعداد كاربران خدمات مختلف اينترنتي بيشتر شده اما نگراني در مورد نقض حريم شخصي كاربران هم روز به روز افزايش مي يابد.
Date:1391/1/2

هموطن آنلاين _ بر اساس بررسي كه به تازگي در آمريكا انجام شده، اگر چه تعداد كاربران خدمات مختلف اينترنتي بيشتر شده اما نگراني در مورد نقض حريم شخصي كاربران هم روز به روز افزايش مي يابد.
بر اساس همين بررسي ها اگر چه تعداد كاربران خدمات مختلف اينترنتي در اين كشور روز به روز بيشتر مي شود، اما نگراني در مورد نقض حريم شخصي كاربران و تلاش براي كسب سود با استفاده از داده هاي خصوصي كاربران هم روز به روز افزايش مي يابد.
تحقيقات تازه موسسه Pew نشان مي دهد كه عموم كاربران اينترنت ردگيري فعاليت هاي خود در محيط اينترنت را تهاجم به حريم شخصيشان قلمداد مي كنند و از اين مساله بيمناك هستند.
موسسه The Pew Internet & American Life Project در گزارش خود در اين زمينه تصريح كرده كه 73 درصد از كاربران اينترنت در آمريكا از نگهداري اطلاعات شخصي خود توسط موتور جستجوهاي اينترنتي ناراحت و نگران هستند. 68 درصد هم مي گويند از تبليغات هدفمندي كه با استفاده از بررسي عادات كاربري آنها طراحي و ارسال مي شود راضي نيستند، زيرا دوست ندارند فعاليت هاي آنها در محيط مجازي ردگيري شده و مورد تجزيه و تحليل قرار بگيرد.
بر اساس اين گزارش گوگل، مايكروسافت، ياهو و فيس بوك به ترتيب چهار شركت اينترنتي هستند كه بيشترين ميزان نگراني در مورد عملكرد و فعاليت هاي آنها وجود دارد و عليرغم انتقادات گسترده هيچ از آنها تغييري در رويه هاي غلط خود به وجود نياورده اند.

هموطن سلام


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1219
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image