جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
آن سوي آبپنج هزار روپيه جريمه موبايل براي رانندگان هندي

آن سوي آبپنج هزار روپيه جريمه موبايل براي رانندگان هندي
در حالي كه استفاده از تلفن همراه درحين رانندگي براي كاربران هندي ممنوع شده، دولت هند جريمه‌اي معادل پنج هزار دلار را براي رانندگاني كه از موبايل استفاده مي‌كنند تعيين كرده است.
Date:1390/12/28

باوجود همه هشدارهايي كه درباره استفاده از تلفن همراه در حين رانندگي داده شده، باز هم بسياري از كاربران در حين رانندگي با موتور و اتومبيل از تلفن همراه خود براي مكالمه و ارسال پيامك استفاده مي‌كنند. بسياري از كارشناسان معتقدند افزايش تصادفات جاده‌اي ناشي از استفاده از تلفن‌هاي همراه است، بنابراين دولت هند اقدام به ارائه طرحي كرده كه براساس آن رانندگاني را كه از تلفن همراه استفاده مي‌كنند به پرداخت جريمه نقدي ملزم مي‌كند. بر اين اساس، استفاده از تلفن همراه براي ارسال پيامك و مكالمه جرايم سنگيني براي كاربران در بر دارد و از سوي ديگر كاربرد هندزفري نيز در حين رانندگي در هند ممنوع شده است.
بر اساس اين گزارش، استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگي براي اولين بار دست‌كم 500 روپيه و در صورت تكرار پنج هزار روپيه جريمه دربرخواهد داشت. گزارش‌ها حاكي است كه 10 درصد تمامي تصادفات جاده‌اي در هند به علت استفاده از تلفن همراه در حين رانندگي است.

دنياي اقتصاد


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1072
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image