جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
جنگ مايكروسافت عليه گوگل آغاز شد

جنگ مايكروسافت عليه گوگل آغاز شد
مايكروسافت پيكار تبليغاتي سه روزه تازه خود بر ضد گوگل را با برشمردن مزاياي تازه ترين مرورگر اينترنتي خود يعني IE9 آغاز كرده است.
Date:1390/11/20

هموطن آنلاين_ مايكروسافت پيكار تبليغاتي سه روزه تازه خود بر ضد گوگل را با برشمردن مزاياي تازه ترين مرورگر اينترنتي خود يعني IE9 آغاز كرده است.
مايكروسافت در اين تبليغ مدعي شده IE9 از همه مرورگرهاي ديگر برتر است و مانع از ردگيري عملكرد كاربران توسط شركت هاي تبليغاتي مي شود.
مايكروسافت هفته گذشته هم آگهي بزرگ تمام صفحه اي را در روزنامه ها و نشريات معتبر آمريكايي مانند نيويورك تايمز، وال استريت و يو اس اي تودي چاپ كرده بود و در آنها از تصميم گوگل براي تغيير سياست هاي مربوط به حريم شخصي خود به شدت انتقاد كرده و در مورد تبعات آن به كاربران اينترنت هشدار داده بود.
در دومين آگهي مايكروسافت در اين زمينه بر برتري ومزاياي سرويس هاي هات ميل و آفيس 365 بر جيميل و سرويس اسناد گوگل تاكيد شده بود. گوگل هنوز واكنشي به رجزخواني هاي مايكروسافت نشان نداده است.
مايكروسافت مدعي است كنترل امكانات خدماتش در مقايسه با سرويس هاي مايكروسافت بسيار آسان تر است و كاربران خدمات مايكروسافت راحت تر مي توانند اطلعات حساسشان را كنترل كنند.
در يكي از اين آگهي ها به كنايه تاكيد شده كه تنها مشتري حقيقي و واقعي گوگل آگهي هاي تبليغاتي است و سياست هاي گوگل بر اين اساس تنظيم مي شود.

هموطن سلام


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 1213
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image