جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
چگونه سيمبين نوكيا را به سيستم عامل بل ارتقا دهيم؟

چگونه سيمبين نوكيا را به سيستم عامل بل ارتقا دهيم؟
Date:1390/11/20

- وبلاگ نوكيا - افرادي كه جديدترين گوشي‌هاي هوشمند سيمبين نوكيا را دارند، اكنون مي‌توانند آنها را به نوكيا بل به‌روز كنند. نوكيا بل با برخورداري از جديدترين رابط كاربري ظاهري تازه به صفحه‌نمايش مي‌دهد. بعد از اينكه نوكيا بل را نصب كرديد، هنوز همان گوشي را خواهيد داشت، اما با حسي جديد و عملكردي بهتر.

وقتي ما گفتيم نوكيا بل به زودي مي‌آيد جدي گفتيم. شما با نوكيا بل قادر خواهيد بود توسط افزودن حجم عظيمي از بهبودها، گوشي نوكيا N8، نوكيا E7، نوكيا E6، نوكيا X7، نوكيا C6-01، نوكيا C7، نوكيا Oro خود را تغيير شكل دهيد. نوكيا بل براي نوكيا ??? طي چند هفته‌ آتي در دسترس خواهد بود.

نوكيا بل گزينه‌هاي شخصي‌سازي بيشتري نسبت به قبل دارد. شما مي‌توانيد تا ? صفحه‌نمايش اصلي داشته باشيد كه به راحتي شخصي‌سازي مي‌شوند و تمام برنامه‌‌ها يا سرويس‌ها مورد علاقه شما تنها به اندازه چند ضربه فاصله دارند. ويجت‌هاي بزرگ‌تر و زنده در صفحه‌نمايش اصلي همان چيزي است كه برايتان واقعا اهميت دارد، بنابراين هميشه شما را به‌روز نگه خواهند داشت. آيا دلتان مي‌خواهد يك ميانبر را از يك صفحه‌‌نمايش به صفحه‌نمايش ديگر منتقل كنيد؟ اين كار بسيار ساده است. با يك فشار ممتد و كشيدن آيكون به سمت ديگر صفحه مي‌توان آن را به صفحه‌نمايش موردنظر منتقل كرد.

علاوه بر اين، رابط كاربري جديد و بهبوديافته نوكيا بل شامل امكانات جديدي مانند برنامه‌هاي تصويربرداري با ضبط ويديويي HD با سرعت ?? فريم در ثانيه و مرورگري است كه از لحاظ بصري پيشرفت كرده و قابليت مرور با كيفيت بالا و مشاهده ويديوهاي وب را فراهم مي‌كند. منوها آسان شده‌اند و نوار اعلان‌ها و هشدارها براي دسترسي خيلي سريع به تنظيمات يا امكانات اصلي افزوده شده است.

نوكيا بل امروز در بيشتر بازارها شامل هند، روسيه، امارات متحده عربي، تركيه، لهستان، انگلستان، آلمان، ايتاليا، ويتنام و اندونزي در دسترس خواهد بود. شما مي‌توانيد قابليت دسترسي به نوكيا بل در كشورخود را در صفحات نوكيا بل ما چك كنيد. اين آپديت هم آكنون براي ايران فعال است.

از آنجا كه نوكيا بل به‌روزرساني مهمي است كه تجربه كاملا جديدي را ايجاد مي‌كند، شما بايد گوشي خود را به يك كامپيوتر متصل كنيد تا به‌روزرساني را انجام دهيد. براي شروع، بايد اطمينان حاصل كنيد كه جديدترين نسخه Nokia Suite يعني نسخه ??? و بالاتر را روي كامپيوتر خود در حال اجرا داريد، Nokia Suite جديد همين حالا در كامپيوتر دانلود كنيد.

لينك دانلود نوكيا سوئيت

براي استفاده از راهنمايي گام به گام، ويديويي در دسترس قرار دارد كه هر كاري كه لازم است انجام دهيد را به شما مي‌گويد.


براي كاربراني كه به كامپيوتر دسترسي ندارند، اما هنوز مي‌خواهند از اين تجريه كاربري بهبوديافته كه نوكيا بل فراهم مي‌كند برخوردار شوند، بايد به يكي از مراكز خدمات نوكيا يا Nokia Care در محل زندگي خود سر بزنند.

آيا گوشي خود را به نوكيا بل ارتقا داده‌ايد؟ در نوكيا بل چه چيزي را از همه بيشتر دوست داريد؟ در قسمت پايين صفحه نظرات خود را با ما در ميان گذاريد.

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(8 Body)  Visitor Count: 2207
User Comments تعداد نظرات کاربران : 1
ماندگار

با سلام سرعت فوق العاده بود ولي90 درصد برنامه ها و بازي هاي انا روي بل نصب نميشه.

1392/7/28-12:52

0
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image