جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشور چقدر است؟

كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشور چقدر است؟
Date:1390/10/16

يك سرويس 64 كيلوبيت بر ثانيه در كشور بين 10 نفر به اشتراك گذاشته مي‌شود و سرعت دانلود 8/0 كيلوبايت بر ثانيه تا حداكثر هشت كيلوبايت بر ثانيه متغير است.
عليرضا اصغريان - مدير كل نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - در گفت‌و‌گو با ايسنا با بيان اين مطلب اظهار كرد: متوسط سرعت دانلود در سرويس‌هاي ADSL حدود 3 تا 4 برابر دايل‌آپ است. وي با بيان اينكه از نظر ما نرخ اشتراك پهناي باند 1 به 10، بسيار خوب است، ابراز كرد: شاهديم كه در برخي كشورها نرخ اشتراك‌هاي بسيار بالاتر از اين مقدار هم وجود دارد و اشتراك‌هاي 1 به 16 يا 1 به 18 نيز به چشم مي‌خورند كه كيفيت‌هاي خوبي نيز دارند.
اصغريان در ادامه اظهار كرد: ما حداقل سرعت دانلود را براي سرويس 128 كيلو بيت بر ثانيه، در نرخ اشتراك 1 به 10، حدود 6/1 كيلوبايت بر ثانيه عنوان كرده‌ايم و اين در حالي است كه طبق آمار‌هاي موجود در رگولاتوري، به طور متوسط كم‌ترين سرعت دانلود در سرويس‌هاي 128 كيلوبيت بر ثانيه، بين 7 تا 9 كيلوبايت بر ثانيه است و در شرايط بهتر نيز اين ميزان بين 14 تا 16كيلوبايت بر ثانيه است.
به گفته او طبق تعرفه مصوب كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، در سرعت 128 كيلوبيت بر ثانيه و نرخ اشتراك 1 به 10، بدترين حالت سرعت دانلود، 6/1 كيلوبايت بر ثانيه است؛ در حالي كه با اينترنت دايل‌آپ سرعت دانلود 3 تا 4 كيلو بايت بر ثانيه است.

ارسال نظر

ابتكار


Rss Services Print  -(9 Body)  Visitor Count: 1371
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image