جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
JetAudio، پخش کننده اي همه کاره براي ويندوز!
-(2 Body) 
JetAudio، پخش کننده اي همه کاره براي ويندوز!
Visitor 285
Category: دنياي فن آوري
در دنياي پخش کننده هاي چند رسانه اي، به نظر مي رسيد نور خورشيد ديگر بر روي محصول جديدي نمي تابد. اين طور به نظر مي آمد که نرم افزارهايي چون ويندوز مديا پلير، Winamp، RealPlayer، VLC، و iTunes، همه داراي حداکثر نفوذ در بازار بوده و از اين نظر بازار اشباع شده است. در اين ميان مدعي نه چندان آرام، نرم افزار JetAudio وارد مي شود! مي توانيد نرم افزار JetAudio را از اين لينک دريافت کنيد.
نصب و راه اندازي اين نرم افزار بسيار آسان است. روي جعبه هاي گفت و گو کليک کرده و نرم افزار را اجرا نماييد. اگر چه تنظيمات پيش فرض نرم افزار يک رابط کاربري يکپارچه، که بي شباهت به محيط کاربري بسياري از پخش کننده هاي ديگر است، مي دهد اما کاربر در اجراي اوليه نرم افزار با تنظيمات مختلفي مواجه مي باشد.

JetAudio، پخش کننده اي همه کاره براي ويندوز!

به نرم افزار پوشه انتخابي خود، و يا بيش از يک پوشه را معرفي کنيد. چند دقيقه براي اسکن فايل هاي خود صبر کنيد، پس از آن شما آماده گوش دادن موسيقي مورد علاقه تان خواهيد بود. ماژول اصلي تنها در حدود30MB از حافظه RAM سيستمتان را براي پخش موسيقي به کار مي گيرد
شما داراي حق انتخاب از ميان تنظيمات ماژول هاي مختلف هستيد. در زير مثالي از دو صفحه نمايش با اکولايزر جداگانه، با يک رابط فشرده ي کنترل صوتي و ناوبر فايل را مشاهده مي نماييد. Jet Audio نرم افزاري عالي است که شامل ابزار ويرايشگر فايل هاي صوتي، نويسنده ي اشعار، جلوه هاي تصويري مختلف، قطعات ويدئو و راديوي اينترنتي بوده و در عين حال داراي حجم کم و کاربرپسند مي باشد. تمامي اين موارد همراه با درجه بالايي از پتانسيل سفارشي سازي هر يک از ماژول ها عرضه شده است. و موردي که الان در حال معرفي آن هستيم فقط نرم افزار پايه و اصلي است. اين نسخه رايگان هيچ افزونه يا پلاگين نصب شده اي ندارد.
با اينکه JetAudio در دنياي پخش کننده ها نسبتا ناشناخته بوده، اما هيچگاه ظاهر زيبا را به کاربرد ترجيح نداده است. اين بخش از نرم افزار داراي تمام قابليت ها است. کاري نيست که با آن نتوانيد انجام دهيد و ربطي به افزايش مستقيم تجربه تان از شنيدن موسيقي نداشته باشد.

JetAudio، پخش کننده اي همه کاره براي ويندوز!

در اين سايت، مي توانيد فايلهاي pls. خود را براي پخش در ليست هاي پخش و يا دسترسي به ليست هاي پخش ايجاد شده توسط ديگران به اشتراک بگذاريد. در حالي که توانايي يکپارچه سازي قابليت استريمينگ در چنين نرم افزار پخش موسيقي به راحتي ديگر خدمات استريمينگ موسيقي نيست، اما چنين نرم افزاري با اين ويژگي هاي متنوع و قوي واقعا تجربه لذت بخشي است.
حتي قسمت اشعار نرم افزار، کنترل هاي پخش يکپارچه خود را داراست که امکان حرکت با يک نوار لغزنده، کنترل سرعت جلو و عقب افزايشي را فراهم مي کند، همه اين ها در يک ويرايشگر متن گنجانده شده است. علاوه بر اين، سيستم جلوه هاي تصويري مي تواند با برخي از عناوين بزرگ مانند G-FORCE يا AEON از قسمت Soundspectrum ادغام شود. نسخه رايگان نرم افزار JetAudio به منظور آرشيو فايل هاي رسانه اي شما، با بخش مديريت پشتيبان گيري، به نام JetShell عرضه مي شود.
نسخه خريداري شده برنامه شامل تعدادي از ويژگي هاي اضافي است که هم امکان گوش دادن در نسخه رايگان و هم قابليت هاي ويرايش صوتي آن را گسترش مي دهد. در اين مقاله ما فقط به دنبال کشف راه هايي بوديم که در آن نرم افزار JetAudio بتواند تجربه اي فراگيرتر و قابل انعطاف تري از گوش دادن به موسيقي براي کاربر به ارمغان بياورد. با اين حال، به نظر مي رسد مانند عادت به حيوان خانگي، اعتياد به نرم افزار جديدمان نيز حداقل براي مدت کوتاهي پابرجا باشد. JetAudio نرم افزار پخش موسيقي براي افراد اهل موسيقي مي باشد. اين نرم افزار قلب تپنده ي پخش کننده هاي موسيقي بوده و سرشار از امکانات و گزينه هاي پيکربندي است. اين نرم افزار چيزي فراتر از کاري که انواع ديگر نرم افزار ها با ارائه گزينه اي به کاربر جهت دوباره فکر کردن به آنچه در استفاده از يک برنامه امکان انجام دارد مي دهد.
منبع:گويا آي تي
ارسال توسط کاربر محترم سايت : hasantaleb
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image