جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
معرفي خودرو: بي ام و X3-35i
-(2 Body) 
معرفي خودرو: بي ام و X3-35i
Visitor 220
Category: دنياي فن آوري
بعضي شاسي بلندها در بازار خودروي ايران از وجه خاصي برخوردارند و بيشتر از سايرين ديد مثبت نسبت آنها وجود دارد. دليل آن مشخص نيست ولي مطمئنا برند و قيمت بالايشان در اين نوع نگاه بي تاثير نبوده؛ به عنوان مثال تويوتا پرادو و لندکروز، نيسان مورانو، ب ام و X3 و X6 نمونه اي از اين SUVها هستند.

معرفي خودرو: بي ام و X3-35i

ب ام و X3 از بدو ورودش به کشور همه نگاه ها را به سوي خودش جلب کرد و باتوجه به قيمت بالايش که هرکسي توانايي خريدش را نداشته به نوعي خودرويي اشرافي به حساب مي آمد. حدود يک سالي از معرفي نسل جديد X3 مي گذرد که پاي اين SUV جمع و جور به ايران باز شد که در طراحي و عملکرد نسبت به نسل قبلي کاملا بهبنوند يافته است. نگاهي به مشخصات فني مدل x3-35i مي اندازيم که با قيمت 250 ميليون تومان در نمايندگي ها به فروش مي رسد.

فني
 

موتور اين شاسي بلند 1900 کيلوگرمي، 3000 سي سي حجم دارد که مي تواندن نهايتا 301 اسب بخار قدرت را براي راننده خوش اقبالش فراهم کند. پشت فرمان اين خودروي شش سيلندر مي توانيد تا سرعت 245 کيلومتر بر ساعت را گاز دهيد و در رقابت با ساير خودروها روي شتاب 7/5 آن حساب باز کنيد.

معرفي خودرو: بي ام و X3-35i

درمورد گيربکس هم بد نيست بدانيد که مدلي هشت دنده به صورتا توماتيک تيپ ترونيک وظيفه انتقال قدرت به هر چهار چرخ را برعهده دارد. باک اين آلماني گنجايش 67 ليتر بنزين را دارد و مصرف سوختش متوسط ولي بهينه است؛ چراکه اشتهايش در سيکل ترکيبي با وجود موتور شش سيلندر به 8/8 ليتر در هر 100 کيلومرت مي رسد.

نماي ظاهري
 

همانطور که از بي.ام.و انتظار مي رود اين بار هم با طراحي ساده ولي اصولي و زبيا طرفيم؛ مثل هميشه جلوپنجره دوتکه اين آلماني خودنمايي مي کند و چراغ هايي با فرم ساده به همراه سپر عضلاني تکميل کننده بخش جلويي هستند.
بخش عقب خودرو جذابيت بيشتري دارد و فرم معروف دوتکه چراغ هاي X3 همراه با شيب خاص گلگير، زيبايي خاصي را به اين قسمت بخشيده. ضمن اينکه منحني مشکي رنگ روي سپر عقب به خصوص در رنگ هاي روشن به خصوص سفيد، به هارموني بيشتر خودرو کمک کرده است. در کل مي توان گفت طراحي بي ام و x3-35i از هرگونه اغراق و خودنمايي به دور است و رضايت اکثر بي.ام.و سواران را جلب مي کند.

معرفي خودرو: بي ام و X3-35i

تجهيزات ايمني و امکانات
 

از تجهيزات نصيب شده روي بي.ام.و x3-35i مي توان به سيستم کنترل پايداري DSC، کيسه هاي ايمني هوا، تنظيم برقي صندلي ها همراه با حافظه، سانروف برقي، پدال هاي تعويض دنده روي فرمان، روشن و خاموش شدن خودکار خودرو در ترافيک، سيستم نشان دهنده اطلاعات ترافيک، سيستم هاي تماس با اورژانس و اطلاعات خودرو، کروز کنترل، نشان دهنده اطلاعات سرعت و اطلاعات ترافيک روي شيشه جلوي راننده، چراغ هاي گردان سر پيچ و تنظيم شدن خودکار نور چراغ ها با سرعت خودرو اشاره کرد.
منبع:برترينها
ارسال توسط کاربر محترم سايت :king007
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image