جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
انتخاب يک ايراني به عنوان دانشمند بين المللي پراستناد توسط ISI
-(3 Body) 
انتخاب يک ايراني به عنوان دانشمند بين المللي پراستناد توسط ISI
Visitor 370
Category: دنياي فن آوري
دکتر شهرام تنگستاني نژاد دانشيار شيمي دانشگاه اصفهان از سوي موسسه اطلاعات علمي ISI در ژانويه 2008 به عنوان دانشمند بين المللي پر استناد در رشته شيمي برگزيده شد.
به گزارش خبرگزاري مهر، دکتر ولي الله ميرخاني مديرگروه شيمي دانشگاه اصفهان گفت: موسسه اطلاعات علمي جهاني (ISI) در ليست ژانويه 2008، 20 نفر از محققان ايراني را به عنوان دانشمندان برتر اعلام کرد که دکتر شهرام تنگستاني نژاد به عنوان اولين دانشمند پراستناد ايراني در زمينه شيمي معدني از سوي اين موسسه انتخاب شد.
وي افزود: دکتر شهرام تنگستاني نژاد مدرک کارشناسي خود را در رشته شيمي محض و کارشناسي ارشد و دکتري را در رشته شيمي معدني از دانشگاه شيراز اخذ کرده و از سال 1372 به عضويت در هيئت علمي دانشگاه اصفهان درآمده است.
بر اساس اين گزارش، بر اساس آخرين آمار منتشر شده موسسه اطلاعات علمي جهاني ISI ، دکتر تنگستاني نژاد از سال 1990 تا 2007 تعداد 114 مقاله ISI در زمينه هاي مختلف شيمي ازجمله شيمي معدني، بيوشيمي معدني و شيمي کاتاليزورها را به چاپ رسانده که يک هزار و 124بار توسط محققان و پژوهشگران رشته شيمي به مقالات وي استناد شده است.
موسسه اطلاعات علمي جهاني (ISI) ساليانه در چندين نوبت تعدادي از دانشمندان کشورهاي جهان را که در رشته هاي مختلف علوم پايه، علوم پزشکي، علوم انساني، فني و مهندسي، کشاورزي و هنر بيشترين مقالات علمي را منتشر کرده و بالاترين ارجاعات به مقالات آنها انجام شده است را به عنوان دانشمند پراستناد بين المللي معرفي مي کند که در آخرين ليست ارائه شده از سوي اين مؤسسه در ژانويه 2008 علاوه بر دکتر تنگستاني نژاد، دکتر ايرج محمدپور استاد شيمي آلي دانشگاه اصفهان نيز در اين ليست قرار دارد.
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image