جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
نتايج رضايت بخش واکسن جديد ضد مننژيت
-(1 Body) 
نتايج رضايت بخش واکسن جديد ضد مننژيت
Visitor 185
Category: دنياي فن آوري

دانشمندان انگليسي اعلام کردند اولين نتايج آزمايش واکسن جديد "ضد مننژيت" که روي گروهي از کودکان يکساله در انگليس و کانادا انجام شد، موفقيت آميز بوده است.
به گزارش خبرگزاري مهر، واکسن جديد "ضد مننژيت" که به دست تيم تحقيقاتي "ماتيو اسنيپ" از "گروه واکسن آکسفورد" وابسته به دانشگاه آکسفورد ساخته شده است روي 421 کودکي که در اولين سال زندگي خود بودند در کانادا و انگليس آزمايش شد.
نتايج آزمايش اين واکسن جديد که در مجله "ژورنال انجمن پزشکي آمريکا" (JAMA) منتشر شده است، نشان مي دهد که واکسن MenACWY در کودکان کم سن نتايج بسيار موثرتري نسبت به واکسنهاي موجود در بازار دارد.
واکسنهايي که در حال حاضر در مقابله با بيماري مننژيت مورد استفاده قرار مي گيرند، انواع A، C، W-135 و Y از ميکروارگانيسم علت بروز اين بيماري هستند.
به گفته اين دانشمندان، واکسنهاي ضد مننژيتي که امروزه مورد استفاده قرار مي گيرند، اثرات زيادي روي نوزادان ندارند. اين درحالي است که بيشتر موارد ثبت شده از اين بيماري در بين نوزادان بوده است.
محققان انگليسي در اين خصوص توضيح دادند که واکسن جديد ضد مننژيت MenACWY بدن را به توليد پادتنهاي حفاظتي در مقابل اين بيماري مي کند و ميزان اثرگذاري آن به 95 درصد براي دوزي که براي کودکان زير يکسال تجويز مي شود، مي رسد.

Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image