جستجو در محصولات

گالري پروژه هاي افتر افکت
گالري پروژه هاي PSD
جستجو در محصولات


تبليغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ايمن نيوز در صفحات
.. سيستم ارسال پيامک ..
تبديل کردن گوشي موبايل به مودم وايرلس
-(13 Body) 
تبديل کردن گوشي موبايل به مودم وايرلس
Visitor 10749
Category: دنياي فن آوري
اگر تاکنون خبر نداشته ايد که گوشي موبايل هوشمند خود را ميتوانيد تبديل به مودم وايرلس نماييد بايد بدانيد اين کار به سادگي ممکن است. اگر شما تبلت وايفاي داريد و يا دوست داريد اينترنت موبايل خود را روي نوت بوک و ساير ابزار به اشتراک بگذاريد اين مطلب را مطالعه کنيد.
هدف: تبديل کردن گوشي هوشمند شما به يک مودم وايرلس (اکسس پوينت)
کاربرد:
-استفاده از اينترنت موبايل روي تبلتهاي وايفاي که فاقد امکان GPRS-Edge-3G هستند.
-استفاده از اينترنت موبايل روي نوت بوک بدون اتصال کابل و اجراي برنامه جانبي موبايل روي نوت بوک
ملزومات کار:
1-گوشي هوشمند با سيستم عامل سميبين، اندرويد ، بادا ،ميگو ، iOS و يا ويندوز موبايل و هرگونه سيستم عامل موبايل که قابليت مالتي تسکينگ داشته باشد. با اين حساب اگر گوشي شما جاوا است اين کار روي گوشي شما قابل اجرا نيست.
2-اينترنت موبايل فعال باشد و بتوانيد از آن استفاده کنيد.
3-دانلود کردن برنامه مناسب براي راه اندازي HotSpot روي گوشي شما
4-گوشي شما به عنوان پخش کننده اينترنت و همچنين دريافت کننده (مثلا” تبلت و يا پي سي و يا نوت بوک و ….) بايد هر دو وايرلس داشته باشند.
روش کار:
1-مطمئن شويد اينترنت روي موبايل شما قابل استفاده است. هر دو اپراتور همراه اول و ايرانسل در اين زمينه تنظيماتي دارند که بايد انجام دهيد.
2-بايد برنامه مناسب براي سيستم عامل گوشي خود را با جستجو پيدا کنيد. براي همه موبايلهاي هوشمند با هر سيستم عاملي چنين برنامه اي وجود دارد.
مثلا” براي گوشي هاي با سيستم عامل سيمبين برنامه Joikusoft JoikuSpot Premium استفاده کنيد که با جستجو در گوگل ميتوانيد آخرين نسخه آن را به صورت ساين شده پيدا کنيد.
براي سيستمهاي عامل ديگر هم يا برنامه مناسب وجود دارد و يا به طور پيش فرض اين امکان وجود دارد مثلا” اگر آيفون داريد اين قابليت در آن وجود دارد. براي يافتن برنامه مناسب مدل گوشي خود را با کلمه hotspot با هم درگوگل سرچ کنيد تا برنامه مناسب را پيدا کنيد.
3-برنامه را نصب و تنظيمات مربوط به رمز اتصال (چون وايرلس است طبعا” بايد رمز بگذاريد که هر کسي از اينترنت موبايل شما استفاده نکند!) و اينترنت موبايل را انجام دهيد.
4-هات اسپات را در برنامه روشن کنيد اکنون تبلت و يا هر گونه وسيله اي که امکان اتصال وايرلس باشد ميتواند هات اسپات را ببيند و به آن وصل شود.
با اين کار اگر تبلتي وايفاي داريد بدون هزينه بالا براي خريد مدل 3g و داشتن يک سيمکارت جديد براي تبلت خود به راحتي ميتوانيد اينترنت موبايل خود را وارد تبلت کنيد.
منبع:http://www.barsam.ir
ارسال توسط کاربر محترم سايت :hasantaleb
User Comments تعداد نظرات کاربران : 1
reza rkooo

باحاله

1392/11/1-16:32

0
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image