جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نسخه دوم عينك گوگل در راه است / عكس

نسخه دوم عينك گوگل در راه است / عكس
پروژه عينك گوگل يكي از پراميدترين دستگاه‌هايي بود كه پس از تصميم گوگل مبني بر نگه داشتن آن در سطح تحقيقاتي و غيرمصرفي خيلي زود به فراموشي سپرده شد.
Date:1394/10/18

آفتاب : اما جانشين اين پروژه موسوم به نسخه تجاري عينك گوگل پروژه اي است كه اكنون توسط توني فادل موسس نست اداره مي‌شود به خوبي پيش ميرود و ظاهرا براي رونمايي رسمي آماده مي‌شود. تصاوير جديدي از اين وسيله توسط گوگل منتشر شده است.

به گزارش ايسنا، فادل پروژه عينك گوگل را اوايل امسال تحويل گرفت. وي يكي از كهنه كاران صنعت سخت افزار است كه از سوي اپل تحسين شده و زمانيكه شركت نست را در سال 2014 خريداري كرد به گوگل پيوست.اگرچه عينك جديد گوگل با نسخه قبلي در ظاهر چندان متفاوت به نظر نمي‌رسد، يك نكته جديد اينست كه اكنون كاربر قادر خواهد بود كه عينك را تا كند.

همچنين عينك جديد سخت افزار بهتري دارد و يك پردازنده اينتل اتم به همراه باتري بهتر، واي فاي قوي تر و مديريت ارتقا يافته گرما روي آن سوار شده است. همچنين گزارشها حاكي از اينست كه باتريهاي خارجي براي اين محصول در نظر گرفته شده اند كه به صورت آهن ربايي به عينك مي‌چسبند.

گوگل از برنامه نويسان دعوت كرده كه اپليكيشن هاي ويژه اي را در زمينه هاي بهداشت و درمان، آموزش و توليد براي اين عينك بنويسند.

آفتاب


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1869
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image